טופס גמר

טופס גמר

סיימתם בנייה של בית חדש? זה הזמן לדרוש טופס גמר חתום על-ידי הקבלן והאדריכל האחראים על תכנון ובניית הבית. במקרים רבים, הקבלן או האדריכל מעקבים את החתימה על טופס הגמר ומשאירים את בעלי הבית חסרי אונים. למקרים כאלה יש פתרון! חברה פרטית מציעה הוצאת הטפסים הדרושים לאכלוס דרך קבלנים ואדריכלים אשר יהיו מוכנים לבדוק עבורכם את הבית ולאשר כי ניתן להתגורר בו. אם אתם נמצאים בשלבים הראשונים לפני הבנייה ולא בסופה, יש צורך שתוציאו היתר בנייה לבית פרטי.

הוצאת היתר בנייה לבתים פרטיים

ישנם מספר שלבים לצורך הוצאת היתר בנייה לבתים פרטיים, ומומלץ לקבל ליווי מקצועי על מנת שתוכלו לעבור אותם בהצלחה. התהליך הבירוקרטי מול הרשויות לוקח זמן ולכן פנייה לחברה פרטית יכולה לקדם את התהליך ולסייע לכם להגיע לתחילת הבנייה של הבית שלכם. 

הנפקת טופס 4 לדירה

רכשתם דירה בפרוייקט שבו הסתיימה הבנייה? הטופס החשוב ביותר עבורכם, לפני שאתם עוברים לגור בדירה החדשה, הוא טופס 4. הנפקת טופס 4 לדירה יכול להתעכב במשך חודשים רבים ולפגוע בכם כלכלית. בפנייה לחברה פרטית המספקת לכם שירות החתמות וקבלת אישורים מקבלנים, תוכלו להנפיק את הטופס המיוחל ולהיכנס לדירה החדשה שלכם בהקדם. 

קבלת היתרים לבית פרטי

קיבלתם החלטה לעשות צעד בקבלת היתרים לבית פרטי או בהנפקה של טופס 4 וטופס גמר? הגעתם למקום הנכון! חברת Tofes4u מספקת לכם שירותים הכרחיים לכל אחד אשר בונה בית או נמצא בשלבי סיום הבנייה.
 
צוות החברה כולל אנשי מקצוע עם ניסיון בירוקרטי מול הרשויות הרלוונטיות, אשר דרכן תוכלו לקבל את הטפסים החשובים לתחילת הבנייה או לאיכלוס עבור הבית או הדירה שלכם.

הוצאת טופס גמר דרך חברת Tofes4u

מעוניינים להתחיל כבר עכשיו בתהליך קבלת הטפסים? על מנת שתתחילו בתהליך הבירוקרטי מול הרשויות ומול הקבלנים והאדריכלים, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתרהאינטרנט של חברת Tofes4u, ונציג חברת Tofes4u ייצור איתכם קשר לתיאום פגישה מקצועית לתחילת התהליך להשגת כל הטפסים הדרושים לכם.
 
חברת Tofes4u מספקת שירות מקצועי ואישי לכל רחבי הארץ, ומסייעת ללקוחות רבים בכל שנה לעבור את התהליכים הבירוקרטיים המורכבים של בניית דירה או בית חדש. 

פגישת ייעוץ עד הבית ללא עלות

077-9970211

חייגו או השאירו פרטים כאן

ליווי מול רשויות בקבלת טופס 4

טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות.

החתמות וקבלת אישורים מקבלנים

קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.

טיפול בהיתרי שינויים

הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.

אישור מהנדס

בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.

להתחלת שיחה
💬 צריכים עזרה?
היי 👋,
כאן ניר מאתר טופס 4 יו.
איך אפשר לעזור?