טופס 4 לבניין

Tofes4u היא חברה שמתמחה במתן יעוץ, ליווי ועזרה בכל הקשור אל טופס 4 לבניין, טופס 4 לבית פרטי, תנאים לקבלת טופס 4 וגם אישור איכלוס. 

צוות החברה מונה הנדסאי בניין מוסמך ומפקח בנייה, עובדים מקצועיים אשר רכשו ידע וניסיון רב בהתנהלות מול הרשויות השונות, לרבות רשויות מקומיות, ועדות תכנון, חברת החשמל, תאגידי המים, מכבי האש, מהנדסים, אדריכלים ועוד. יש לנו את הקשרים, הידע, הותק והנסיון הדרושים על מנת לעמוד מול רשויות אשר לעתים, עקב סיבות ביורוקרטיות, מעכבות את החתימות. הכל כמובן בכפוף לחוק. 

טופס 4 לבניין ניתן לקבל רק אחרי שבניין כולו גמור וחובר לכל התשתיות. טופס 4 לבניין אשר מתקבל מהועדה המקומית לתכנון ובניה, מעיד כי כל עבודות הבניה הסתיימו, הפסולת פונתה ויש היתר לאכלס את הבניין. אנו יודעים מה דרוש על מנת ליישם תנאים לקבלת טופס 4.

לכל ועדה לתכנון ובניה, בכל רשות מקומית יש דרישות מעט שונות, אך ברובם המכריע של המקרים, נדרשות הצהרות בכתב מבעלי מקצוע שונים על ביצוע עבודתם בהתאם לתוכניות. רק לאחר חתימת בעלי המקצוע, אישור של כיבוי אש ובדיקת מהנדס הפרוייקט ניתן להתקדם לקבלת טופס 4 לבניין. Tofes4u מעניקה ללקוחותיה ליווי מלא מצוות מומחים של החברה וסיוע בקבלת טופס 4 לבית פרטי וכן אישור איכלוס. 

לסיכום

אנו יודעים איך לזרז תהליכים אשר באופן רגיל עלולים לקחת לא מעט זמן, שכן העבודה מול רשויות כרוכה בהרבה אישורים שונים שאי הגשתם עלולה לגרום לעיכובים מיותרים. אנשי המקצוע של Tofes4u הם אנשים מומחים בתחומם ויש להם נסיון בעבודה מול כלל הגורמים הקשורים במתן טופס אכלוס.

בסיום כל פרוייקט בניה, המהנדס הוא זה שחותם על הטופס ובכך, לאחר בדיקתו היסודית, יש אישור כי המבנה בטוח למגורים ויעמוד בתנאי מזג האויר וחלילה גם בנזקי טבע, שאין ליקויים בבניה וכי אפשר לאכלס אותו בבטחה. אך לא רק בפרוייקטים גדולים מדובר, אלא גם בתוספות בניה ובשיפוצים נרחבים. כמו כן, מהנדס בניין מעורב במהלך כל עבודות הבניה על מנת לוודא את יציבות ובטיחות של המבנה כולו, גם תוך כדי עבודות הבניה. המהנדס או הקונסטרוקטור, הוא איש מקצוע בעל נסיון מקצועי רב הן בהיבט התיאורטי והן בהיבט המעשי.

פגישת ייעוץ עד הבית ללא עלות

077-9970211

חייגו או השאירו פרטים כאן

ליווי מול רשויות בקבלת טופס 4

טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות.

החתמות וקבלת אישורים מקבלנים

קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.

טיפול בהיתרי שינויים

הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.

אישור מהנדס

בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.

להתחלת שיחה
💬 צריכים עזרה?
היי 👋,
כאן ניר מאתר טופס 4 יו.
איך אפשר לעזור?