מה זה טופס 4

הרבה אנשים לא מבינים לעומק מה זה טופס 4. קבלת טופס 4 מותנית בחתימות של מהנדס העיר של הרשות המקומית ויושב ראש הועדה המקומית לתכנון ובניה של הרשות המקומית. אז מה זה טופס 4 בעצם?  טופס 4 מדריך את הגורם המאשר לבדוק היטב האם הבניה הסתיימה לחלוטין, לבדוק את איכות הבניה – האם היא תעמוד בנזקי טבע ונזקי זמן, האם קיים מרחב מוגן במבנה, האם פונתה כל פסולת הבניה, האם מתקיימים תנאי בטיחות במקרה של שרפה והאם המבנה בטוח למגורים.

לאחר חתימתם של מהנדס העיר ויושב ראש הועדה לתכנון ובניה, ניתן יהיה לגשת לגורמים נוספים כגון חברת החשמל, חברת גז, טלפון וכדומה. כל מי שמבין מה זה טופס 4, יודע שעל מנת לקבל אותו צריך לעתים לעבור דרך משוכות רבות.

Tofes4u היא חברה אשר מונה הנדסאי בניין מוסמך ומפקח בנייה, עובדים מקצועיים אשר רכשו ידע וניסיון רב בהתנהלות מול הרשויות השונות, לרבות רשויות מקומיות, ועדות תכנון, חברת החשמל, תאגידי המים, מכבי האש, מהנדסים, אדריכלים ועוד. הוצאת טופס 4 דורשת ידע ונסיון רבים ולנו יש את שניהם. Tofes4u יודעת בדיוק מה זה טופס 4 ובמה כרוכה הוצאת טופס 4.

אנו מציעים שרותי קבלת טופס 4 וכן טופס 4 מדריך ואיך משיגים את הטופס הנכסף בדרך מהירה ויעילה. 

לסיכום

לעתים קרובות טופס האכלוס נדרש גם כאשר בונים תוספת בניה למבנה קיים או לחילופין משפצים שיפוץ מסיבי ויסודי במבנה ישן. אנו נוכל לעזור לכם להכנס אל ביתכם החדש או המשופץ בבטחה, נעזור בכל הקשור לחיבורים לספקים חיוניים, נלווה אתכם בכל ההליך הפרוצדורלי הלא פשוט הזה בצורה אמינה מקצועית ואדיבה. ההליך כרוך בפניה למספר רב של גורמים והדרישות משתנות מרשות אחת לשניה, וכמובן בהתאם לסוג המבנה.

כל לקוח שלנו הוא עולם ומלואו ואנחנו מאמינים כי הוא זכאי לקבל יחס אישי תוך שימת לב לכל הפרטים הכי קטנים. הותק והנסיון שרכשנו מאפשרים לנו להשיג טופס אכלוס בצורה יעילה ומהירה ובהמשך לחבר את המבנה לחשמל, למים, לגז, טלפון ודברים חיוניים נוספים. אנו נלווה אתכם ונסייע לכם מול הרשויות ושאר הגורמים הרלוונטיים בנאמנות ובמקצועיות ונבטיח השגת המסמכים הדרושים תוך קיצור תהליכים.

פגישת ייעוץ עד הבית ללא עלות

077-9970211

חייגו או השאירו פרטים כאן

ליווי מול רשויות בקבלת טופס 4

טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות.

החתמות וקבלת אישורים מקבלנים

קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.

טיפול בהיתרי שינויים

הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.

אישור מהנדס

בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.

להתחלת שיחה
💬 צריכים עזרה?
היי 👋,
כאן ניר מאתר טופס 4 יו.
איך אפשר לעזור?