קבלת טופס 4

קבלת טופס 4

קבלת טופס 4 מתקיים רק לאחר שהרשות המקומית בודקת את הנכס אשר נבנה, ומאשר כי ישנה התאמה מלאה בין היתר הבניה לבין התוצאות הקיימות בשטח. במידה ונמצאות חריגות או תקלות, קבלת טופס 4 יכול להתעכב באופן משמעותי.

כמו כן, ניתן לראות כי קיימים מקרים רבים בהם קבלת טופס 4 יכולה להתעכב בעקבות תהליכים בירוקרטים ארוכים, ולכן רבים פונים לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה לעזור. 

Tofes4u הינה חברה אשר מתמחה בטיפול וליווי מלא ומקצועי של קבלת טופס 4. כיום, נדרשת עזרה מקצועית במיוחד בעקבות מקרים רבים בהן האדריכל או הקבלן של הפרוייקט אינו מעוניין לחתום על המסמכים הרלוונטים שהרשות דורשת, בעקבות סיבות כאלה או אחרות. החברה עובדת באופן ישיר ומלא מול אדריכלים וקבלנים אשר שמחים לחתום על כל המסמכים על מנת שכל לקוח יקבל טופס 4 בדרך המהירה ביותר, ללא עיכובים מיותרים.

תהליך זה כפוף לבדיקתו של הכנס לפני החתימה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי קבלת טופס 4, קבלת טופס 4 לבית פרטי, קבלת טופס 4 לבניין, קבלת טופס 4 לבניינים, ועוד. 

הנפקת טופס 4 לדירה - קבלת טופס 4 לבית פרטי

קבלת טופס 4 לבית פרטי הינו למעשה אישור שמאפשר להיכנס לנכס ולגור בו. כמו כן, על מנת לקבל טופס זה יש לעבור מגוון רחב של בדיקות כגון: בדיקה להתאמת הבניה, בדיקה להתקנת ניקוז, בדיקה של מכבי אש, וכמובן אישור מצידו של מהנדס מקצועי, אישור של אדריכל ועוד. 

קבלת טופס 4 לבניין

קבלת טופס 4 לבניין מתקבל רק לאחר שהוועדה המקומית שולחת פקח מטעמה, אשר מוודא כי הנכס בטיחותי ועומד בכל התקנים והאישורים הרלוונטים. במידה והכל נמצא תקין, הטופס מתקבל, וניתן אישור אשר נקרא למעשה טופס אכלוס.

קבלת טופס 4 לבניינים

Tofes4u הינה חברה אשר מתמחה בטיפול וליווי מלא ומקצועי של קבלת טופס 4 לבניינים. כיום, נדרשת עזרה מקצועית במיוחד בעקבות מקרים רבים בהן האדריכל או הקבלן של הפרוייקט אינו מעוניין לחתום על המסמכים הרלוונטים שהרשות דורשת, בעקבות סיבות כאלה או אחרות. החברה עובדת באופן ישיר ומלא מול אדריכלים וקבלנים אשר שמחים לחתום על כל המסמכים על מנת שכל לקוח יקבל טופס 4 בדרך המהירה ביותר, ללא עיכובים מיותרים.
תהליך זה כפוף לבדיקתו של הכנס לפני החתימה.

פגישת ייעוץ עד הבית ללא עלות

077-9970211

חייגו או השאירו פרטים כאן

ליווי מול רשויות בקבלת טופס 4

טופס 4 ניתן בגמר הבנייה ולאחר קבלתו ניתן לחבר את הבית או הבניין לתשתיות השונות.

החתמות וקבלת אישורים מקבלנים

קבלת טופס 4 המיוחל הינה אירוע משמח ומכונן המאפשר לאדם לאכלס את הבית אותו בנה או רכש מקבלן.

טיפול בהיתרי שינויים

הגשת תכנית שינויים הינה הליך הנועד להתיר שינויים בתכניות בנייה.

אישור מהנדס

בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלת אישור מהנדס המספק אחריות לבטיחות המבנה.

להתחלת שיחה
💬 צריכים עזרה?
היי 👋,
כאן ניר מאתר טופס 4 יו.
איך אפשר לעזור?